MojAndroid

Vtipy a podpichovanie sa medzi výrobcami chytrých telefónov rôznymi reklamnými obrázkami alebo videami nieje nič nezvyčajné. Tentoraz si takéto kopnutie dovolila spoločnosť Huawei voči Samsungu v najnovšom GIFe zverejnenom na svojom oficiálnom twitter účte.

Čínska spoločnosť v ňom púta pozornosť na chystaný veľtrh IFA 2017 v Berlíne začiatkom septembra. Na videu sa objaví nápis Do what matters ale s preškrtnutým slovíčkom Bigger. Je to odkaz na slogan Do Bigger Things, ktorý Samsung použil v upútavke na Galaxy Note 8, ktorý by mal byť predstavený už dnes. Ďalej nasleduje nápis Do what you want s miestom a časom konania predstavenia novinky. Čo bude tou novinkou? Nejakú dobu už vieme, že chystaný top model Huawei Mate 10 bude predstavený neskôr. V animácii sa ale objavuje aj hashtag #HuaweiMobileAI,  ktorý by mohol odkazovať na virtuálneho asistenta priamo od Huawei ako konkurenciu pre Bixby od Samsungu.

zdroj:GSMarena 

23.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+