MojAndroid

Pripravte sa na novú éru mobilného hrania s Huawei nova 11. Tento výnimočný smartfón prináša špičkový hardvér a inovatívne technológie, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre náročných mobilných hráčov, navyše za polovičnú cenu vlajkovej lode. S výkonným spracovaním, dlhou výdržou batérie a inteligentným chladením poskytuje rad Huawei nova 11 maximálny výkon, ktorý spĺňa požiadavky hier s vysokým rozlíšením. Ste pripravení na herné dobrodružstvo novej úrovne?

Cool” herný zážitok 

Intenzívne hranie často generuje značné teplo, čo je často doslova “skúška ohňom” pre vysokovýkonné herné zariadenia. Na vyriešenie tohto problému využíva Huawei nova 11 patentovaný špičkový chladiaci systém. Grafenové dosky s ultra vysokou tepelnou vodivosťou a dvojité VC doštičky zlepšujú schopnosť odvádzania tepla o 7 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou a jej 10-kanálový dot-matrix watter-pool design zlepšuje účinnosť odvodu tepla VC o 60 % v porovnaní s bežnými riešeniami. To umožňuje smartfónu zachovať nízku teplotu, vďaka čomu sa hráč môže sústrediť aj v náročných herných podmienkach.

Huawei nova 11
Zdroj: Huawei

Revolučné tepelné riešenie integrované do série Huawei nova 11 je podporované umelou inteligenciou, ktorá pomocou senzorov dynamicky detekuje miesta s vysokou teplotou a poskytuje informácie o teplote do riadiaceho centra pre presnú alokáciu zdrojov.

Inteligentný predikčný algoritmus sa tak efektívne prispôsobuje reálnym scenárom a plánuje ich vopred, čo zvyšuje výdrž batérie pri hraní o 10 % a znižuje celkovú teplotu zariadenia o 1 °C. S výkonným herným zariadením, ktoré sa zmestí do vrecka hráči ľahko môžu udržať krok s hernými výzvami takmer bez námahy.

Plynulé hranie bez rušenia vďaka rýchlemu nabíjaniu a špičkovému displeju

Nabití adrenalínom a pripravení na akciu – takí sú mobilní hráči súčasnosti. Aby výrobca udržal krok s intenzitou ich vášne, najnovší smartfón nova 11 prináša špičkový hardvér, ktorý rieši častý problém vysokej spotreby batérie pri hraní mobilných hier. Táto kvalitná technológia je ako šitá na mieru pre efektívne nabíjanie. Huawei nova 11 disponuje rýchlym nabíjaním Huawei SuperCharge Turbo, vďaka ktorým môžu hráči skrátiť hodiny strávené pripojením k nabíjačke a maximalizovať tak svoj herný čas. Výrobca bral ohľad na výkon aj vytrvalosť, vďaka čomu sa dlhé prestávky medzi hraním stanú minulosťou. Vďaka tomu budú môcť hráči trénovať svoju hernú vytrvalosť a posunúť svoje hranice kedykoľvek budú chcieť.

Huawei nova 11
Zdroj: Huawei

Táto funkcia však poteší aj tých, ktorí pri telefóne radšej trávia voľný čas pasívnym pozeraním obľúbených videí. Stačí iba 15 minút nabíjania so zapnutým displejom a telefón sa nabije až na polovicu. Či už ide o zaneprázdnených študentov, ktorí si na oddych pozrú vlogy na sieťach, alebo o používateľov, ktorí radi streamujú svoje obľúbené drámy, nova 11 značne skracuje dobu potrebnú na údržbu zariadenia a maximalizuje čas venovaný zábave, čo z neho robí perfektného spoločníka pre mladých, ktorí vedú dynamický životný štýl. 

Maximalizovaný herný potenciál

Séria nova 11 nekončí pri výnimočnej výdrži batérie. Smartfón kombinuje špičkový hardvér s pokročilým softvérom a ponúka hráčom dokonalý herný zážitok na profesionálnej úrovni. Vďaka AI Intelligent Scheduling 3.0 a pozoruhodnej 120 Hz vysokej obnovovacej frekvencii dokážu tieto smartfóny identifikovať herné scény v reálnom čase a podľa toho dynamicky upravovať snímkovú frekvenciu. Okrem toho GPU Turbo 3.0 zaisťuje stabilné obnovovacie frekvencie a zároveň znižuje spotrebu energie pri hraní hier o pôsobivých 10 %, čím dosahuje dokonalú rovnováhu medzi plynulým hraním počas intenzívnej akcie a energetickou účinnosťou pri zobrazovaní statických obrázkov.

Huawei nova 11
Zdroj: Huawei

Tieto synchronizované funkcie sú prínosom nielen pre skúsených hráčov, ale poskytujú aj vynikajúci základ pre začiatočníkov, ktorí chcú odomknúť svoj herný potenciál bez kompromisov vo výkone zariadenia. Ďalší zásadný aspekt herného úspechu spočíva v rýchlych reakciách na podnety v hre. Pre ďalšie zvýšenie herného výkonu obsahuje séria nova 11 technológiu viacrozmerného dotykového ovládania Touch Turbo 3.0, ktorá zaručuje presnú synchronizáciu medzi displejom na obrazovke a dotykovými operáciami. Táto inovatívna technológia zaisťuje, že obrazovka reaguje na dotyky rýchlo a stabilne, čím sa znižuje oneskorenie medzi dotykom a displejom o úžasných 5 %. Hráči si teraz môžu byť istí, že dotyky sú zachytené presne, čo odráža ich skutočnú hernú zdatnosť.

Náš tip
Smart hodinky Huawei série Watch 4 prinášajú prvú navigáciu bez nutnosti pripojenia telefónu
13.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+