MojAndroid

HTC VIVE™ a Ready Player One dnes predstavili 8 nových zázážitkov pre virtuálnu realitu. Sú inšpirované očakávaným dobrodružným filmom Stevena Spielberga. Priaznivci si ich budú môcť spustiť na HTC Vive. Stiahnutie prebehne zdarma v obchode Viveport a Steam, kde sa objavia pred premiérou filmu.

„Titul Ready Player One je inšpiráciou pre dnešnú i budúcu virtuálnu realitu. HTC Vive je headset, ktorý to dokáže hráčom najviac priblížiť.“ – hovorí Joel Breton, generálny riaditeľ Vive Studios. „Oslovili sme obľúbené vývojárske štúdia, aby vytvorili obsah na motívy Ready Player One. Vďaka tomu diváci získajú možnosť navštevovať svet OASIS aj po opustení kina.“

Herné tituly budú postupne zverejňované v priebehu marca. Všetky herné tituly by mali byť zverejnené do premiéry filmu Ready Player One, ktorá sa uskutoční 29.3.2018.

Náš tip
HTC Vive Pro: Nová úroveň virtuálnej reality | CES 2018

 

HTC Vive a Ready Player One

Osem nových titulov je plne prepojených s filmovým zážitkom Ready Player One. Prvý titul prichádza z dielne vývojárov Steel Wool Studios a nesie názov Battle for the OASIS. Boje o svet OASIS pokračujú aj v rámci titulu Rise of The Gunters od herného štúdia Drifter Entertainment Inc. Herné štúdio Directive Games si pripravilo hru Gauntlet, kde sa s lukom a vašimi streleckými schopnosťami budete musieť brániť pred nemŕtvymi protivníkmi.

Smash prichádza ako pocta arkádovým hrám z 80. rokov a to od herného štúdia 2 Bears Studio. To však nie je všetko a od rovnakého herného štúdia prichádza ďalšie oživenie populárnej hry Breakout z rovnakého obdobia, teraz však pod názvom Fracture. Titul Aech`s Garage prináša pohľad do sveta OASIS v roku 2045, s modernou VR technológiou HTC Vive ho však môžete zažiť už v roku 2018.

Titul The Distracted Globe Music Experience in TheWaveVR od herného štúdia TheWaveVR vám priblíži trochu retro spomienok spolu s hudbou 80. rokov. Na záver prichádza skutočne zaujímavý počin a to tvorba vlastnej postavy zo sveta OASIS, ktorú budete môcť takisto zdieľať s priateľmi. Postará sa o to titul Ready Player One: Avatar Creator z dielne štúdia Morph3D.

9.3.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+