MojAndroid

HTCSpoločnosť HTC, globálny výrobca smarfónov, dnes predstavila technológiu Super LCD displeja (SLCD). Nová technológia vylepší telefóny HTC vrátane HTC Desire a Nexus One. SLCD displej ponúka jedinečné prirodzené farby, jasný kontrast, široké uhly pohľadu a vyššiu účinnosť.

„HTC zaznamenáva dopyt po veľkom množstve našich telefónov, najmä telefónov s 3,7 palcovými displejmi. Nová technológia SLCD nám umožňuje zvýšiť naše výrobné schopnosti a uspokojiť tak rastúci dopyt,“ uviedol Peter Chou, CEO spoločnosti HTC. „SLCD displeje poskytujú zákazníkom porovnateľnú vizuálnu skúsenosť so súčasnými HTC 3,7 palcovými displejmi, ku ktorým pridáva ďalšie výhody ako napríklad životnosť batérie.“

SLCD je posledná generácia LCD technológie, ktorá ponúka zlepšené výkony od skorších LCD panelov vrátane päťnásobne lepšieho výkonu. SLCD displeje tiež ponúkajú rozšírenú vizuálnu skúsenosť so širšími uhlami pohľadu. Tie sú aktivované novou Sony VSPEC III™ technológiou.

HTC Desire

Nová technológia sa objaví aj nových zariadeniach HTC Desire.

TS HTC

28.7.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+