MojAndroid

O HTC One X telefóne sme vás už niekoľko krát informovali a priniesli sme vám aj niekoľko zaujímavých, až neuveriteľných záberov z fotoaparátu tohto „malého fotografického zázraku“ od spoločnosti HTC, ktorý budete mať možnosť vyskúšať si aj na AndroidRoadShow už 21. apríla 2012 v Košiciach a následne v ďalších mestách po celom Slovensku.

Dnes vám prinášame ďalšie zábery, ktoré sú naozaj impozantné a strhujúce svojou kvalitou a prevedením, zdá sa až neuveriteľné, že pochádzajú z fotoaparátu zabudovaného do mobilného telefónu.

Sú to zábery, ktoré vytvorili používatelia s pomocou mobilného telefónu HTC One X po celom svete. Vyvolení mali možnosť zúčastniť sa akcie HTC One série a tak máme dnes možnosť pozrieť sa na niekoľko zaujímavých fotografií z rôznych miest po celom svete.

Chrám, Bangkok

Thajské jedlo

Nízka hladina osvetlenia

Parížska ulica

Záhrada pri Louvri

Jardin des Tuileries

Zdroj, foto:

HTC One X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Graf ceny produktu HTC One X poskytuje server Heureka.sk
Zdroj:
Androidauthority.com

28.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+