MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sme vás informovali o dohadoch, ktoré sa týkali oneskorenia predaja novej vlajkovej lode spoločnosti HTC. Dôvodom oneskorenia mal byť nedostatok komponentov a to najmä compact camera modulu (CCM), ktorý je hlavnou súčasťou nového UltraPixel fotoaparátu. Zdá sa však, že šíriace sa špekulácie o omeškaní predaja sú pravdivé. Spoločnosť HTC dnes totižto v oficiálnom prehlásení potvrdila, že prvé kusy smartfónu HTC One sa začnú na globálnom trhu objavovať až v budúcom mesiaci. Niektoré predobjednávky na strieborný HTC One by však mohli byť vybavené už koncom marca.

HTC-One-predstavenie-v-Prahe-13

Spoločnosť HTC zatiaľ neinformovala o tom, čo je dôvodom oneskorenia dodávok. Ako sme však už informovali v úvode, pôjde s veľkou pravdepodobnosťou o problémy s výrobou a nedostatkom súčiastok. Ako veľmi ovplyvnia dodávky HTC One v globálnom merítku zatiaľ nevieme povedať. Situáciu budeme sledovať a pokúsime sa zistiť aj ďalšie podrobnosti aj o situácii na Slovensku.

Zdroj: endgadget

13.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+