MojAndroid

Na svete je veľa individualistických extrémnych športov. K nim patrí nepochybne aj extrémna jazda na motorke, ktorou sa inšpirovalia vývojári práve pri tvorbe Trial Xtreme 4. Ak teda nepatríte k najlepším cyklistom, máte radi extrémne športy, alebo z nejakého dôvodu nemáte možnosť vybrať si von so svojim dvojkolesovým priateľom, práve pre vás je nový herný titul ako stvorený.

V popise hry vývojármi už tradične nechýba otrepaná hláška, že ide o najlepšiu hru vo svojej kategórii vôbec. A kto vie, možno majú pravdu. Nahráva tomu aj fakt, že v hre nájdete obrovské množstvo levelov, ktorých obtiažnosť sa zvyšuje priamo úmerne so stúpajúcim poradovým číslom. Za každú ďalšiu zdolanú úroveň pritom získate finančnú odmenu, ktorú je následne možné ďalej investovať do vybavenia vášho motocyklu, prípadne úplne nového a ešte lepšieho stroja. Toto je jedna zo stránok hry.

1 2

Tou druhou je multiplayer mód, ktorý už v kvalitnejších tituloch chýba skutočne len sporadicky. V tomto móde budete môcť v hre pretekať nie len so svojimi priateľmi, ale aj celosvetovo známymi pretekármi, a to vo forme turnaja. Nezabúdajte na to, že čím lepšieho hráča sa vám podarí poraziť, tým väčší úspech, a teda aj odmenu získate. Ak sa vám bude dariť, svojmu pretekárovi môžete navyše privábiť sponzora, ktorý vám nie len preplatí štartovné a náklady na preteky, ale vám aj dá ďalší bonus vo forme peňazí, ktoré môžete ďalej investovať.

3 4

Ak vás skvelá motokrosová hra so zaujímavým príbehom, množstvom levelov, vylepšení a pekným 3D grafickým spracovaním , či výbornou personalizáciou zaujala, tak si ju môžete stiahnuť pomocou nášho nižšie priloženého odkazu – a to celkom zdarma.

26.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+