MojAndroid

V obchode Play sa objavila nová hra od známeho vývojára Zynga. V tomto prípade sa ocitnete v roli aktívneho kamzíka, ktorý sa snaží dostať sa na vrchol hory, no v ceste mu stojí množstvo prekážok. Hra má veľmi peknú grafiku a jednoduché ovládanie a zároveň potenciál stať sa ďalším návykovým titulom, ktorý nám bude brániť v tom, aby sme boli produktívni.

V hre hráte za malého aktívneho kamzíka, ktorý sa zo všetkých síl snaží dostať na vrchol hory. Tou môže byť čokoľvek, keďže prostredie v hre sa mení a vy si tak vyskúšate pekné zelené vrchy ale aj zasnežené štíty. Všetky prostredia ale majú spoločné to, že sa tu nachádza veľké množstvo prekážok a nástrah, ktoré vám budú brániť dosiahnuť váš cieľ. V preklade to znamená veľké množstvo pokusov prekonať svoje najvyššie skóre, čo je častou podstatou podobne návykových hier.

Hra je v obchode Play dostupná v základe zadarmo, no samozrejmosťou sú aj in-app nákupy. Za tie si môžete kúpiť napríklad ďalších kamzíkov či iné vylepšenia a prispôsobiť tak vzhľad celej hry vašim predstavám. Celkovo ide o atraktívnu hru, ktorá stojí za vyskúšanie a je skutočne možné, že u mnohých užívateľov spôsobí takú závislosť, ako napríklad Flappy Bird.

goat-1 goat-2 goat-3

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

20.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+