MojAndroid

Niet pochýb o tom, že séria Grand Theft Auto patrí medzi tie najpopulárnejšie herné série na svete. V minulosti boli pre mobilné zariadenia sprístupnené niektoré populárne diely tejto série, no väčšinou šlo o prepracované porty originálnych hier. Pre platformu iOS je ale už pomerne dlho dostupná hra GTA: Chinatown Wars, ktorá bola vytvorená špeciálne pre mobilné zariadenia. Tento populárny titul sa teraz konečne dostáva aj na zariadenia so systémom Android.

gta-chinatown-wars-1 gta-chinatown-wars-2

Hoci ide o špecifickú hru, stále je to titul z dielne štúdia Rockstar Games. Ide o komplexnú hru s rozsiahlym príbehom a množstvom menších misií, na ktoré sme si pri hrách zo série GTA už veľmi dobre zvykli. V hre sa ocitnete v roli Huanga Leeho, ktorý musí svojmu strýkovi doručiť veľmi cenný starožitný meč. Počas plnenia tejto misie sa ale vyskytne množstvo prekážok, ktoré bude musieť hrdina prekonať a vy mu v tom budete musieť pomôcť.

Hra ponúka detailnú grafiku, podporu pre širokouhlé zariadenia, detailne spracované ovládanie pomocou dotykových prvkov, podporu pre systém Android TV a aj podporu pre niektoré vybrané USB a Bluetooth herné ovládače. Naplno si tak môžete užiť hru a vychutnať atmosféru tej pravej hry GTA aj na svojom mobilnom zariadení. Ako sa dalo očakávať, cena takéhoto prestížneho titulu nie je nízka a za hru si budete musieť zaplatiť 4,49 €. V hre ale nenájdete žiadne ďalšie mikrotransakcie a celý príbeh a všetky možnosti si budete môcť vychutnať ihneď po zaplatení tohto jednorazového poplatku.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: 4,99 €

Zdroj: Android Central

20.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+