MojAndroid

Herné štúdio Spacetime Studios oznámilo vydanie už šiesteho rozšírenia populárnej mobilnej MMORPG Arcane Legends, ktoré dostalo názov Rage of the Ren’gol. Ide o významnú aktualizáciu s množstvom obsahu a preto sa štúdio rozhodlo jeho spustenie spojiť s veľkým eventom pre všetkých hráčov.

Event alebo udalosť je spojená s rekonštrukciou mesta Garetta, ktoré bolo pred nedávnom zničené armádou orkov. Všetci hráči v hre sa pritom môžu zapojiť do spoločnej snahy obnoviť mesto, pričom nový obsah sa otvorí až keď bude Garetta opäť stáť. Čim viac hráčov sa teda zapojí, tým skôr si budú môcť všetci užiť nový obsah. Najviac pracovitý hráč pritom získa sochu špeciálne navrhnutú grafikmi zo Spacetime Studios.

Samotné rozšírenie prinesie 3 nové dungeony, nových bossov a samozrejme aj ďalšie veci, ktoré môžu hráči lootnut. Novinkou sú aj dve nové rasy -trpaslíci a klan divokých škriatkov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+