MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Displej: Výrez je “in”

  • Uhlopriečka: 5,84″
  • Pomer strán: 19:9
  • Rozlíšenie: 2280 x 1080 pixelov
  • IPS 

Novinka dostala natiahnutý IPS displej s pomerom strán 19:9 a Full HD+ rozlíšením. Ten je natiahnutý na tele prístroja čo najviac ako sa dá, jediný rušivý prvok je výrez v hornej časti. Veľmi podobný displej obsahuje aj Huawei P20, jeho kvalita je na vysokej úrovni. Výborné podanie farieb, maximálny aj minimálny jas sú dostatočné a pozorovacie uhly príkladné. S čitateľnosťou na priamom slnečnom svetle nebol žiadny problém.

Pokiaľ by vám z nejakého dôvodu nevyhovovalo pôvodné nastavenie, môžete si zmeniť teplotu farieb môžete si ju zmeniť. Na výber máte teplé, studené alebo predvolené farby. Ak vám ani toto nevyhovuje, je možné ich doladiť ešte presnejšie. Rovnako farebný režim je možné nastaviť na normálny alebo jasné farby. Taktiež nastavenie veľkosti písma nie je žiadny problém.

Výkon a pamäť: To najlepšie od Huawei (Honor)

  • Procesor Hisilicon Kirin 970 s umelou inteligenciou
  • 4 GB RAM, 64/128 GB vnútorného úložiska
  • Nepodporuje pamäťové karty

Novinka je osadená rovnakým procesorom, aký obsahujú modely Huawei Mate 10 Pro, P20 a P20 Pro, prípadne Honor View 10, ktorý obsahuje prvky umelej inteligencie. K dispozícii sú 4 GB operačnej pamäte, čo zaručuje absolútne bezproblémový multitasking a prepínanie jednotlivých aplikácií. Vnútorné úložisko má kapacitu 64/128 GB a jeho rozšírenie pomocou pamäťových kariet už nie je možné. Táto dávka výkonu je úplne postačujúca pre všetky bežné činnosti, systém beží plynule a bez sekania, smartfón nemá problém ani s najnáročnejšími hrami.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

17.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+