MojAndroid

Milovníci emoji smajlíkov si rozhodne prídu na svoje. Spoločnosť Google ochotne vracia späť sadu starých roztomilých smajlíkov, tentokrát však ako nálepky v rámci populárnej klávesnice Gboard alebo služby Android Messages. Zohral svoju úlohu aj nedávny Svetový deň Emoji?

Náš tip
Nová synchronizácia uložených platobných kariet s Google Pay
Náš tip
Aplikácia telefónu od Google odfiltruje nevyžiadané hovory

Google a emoji smajlíky

Nové podobizne emoji nemusia padnúť do oka všetkým používateľom. Niektoré pohľady hovoria o tom, že aktuálna séria smajlíkov nedostatočne vyjadruje danú emóciu resp. je tak trochu “bez života.” Ak sa vám páčila stará sada emoji smajlíkov s nejakými tými 3D prvkami a rozkošnými tváričkami, máme pre vás dobrú správu. Google tieto smajlíky vracia späť do života v podobe nových nálepiek pre spomínanú dvojicu služieb.

Google prináša späť sadu starších emoji smajlíkov. V podobe nálepiek.
Náš tip
Google má v EÚ opäť problémy, čelí ďalšej pokute
Náš tip
Google má ambiciózne plány s umelou inteligenciou Duplex

Hoci nejde o plnohodnotnú náhradu aktuálnej sady, novinka poteší najmä fanúšikov tých starých emoji smajlíkov. O čosi podobné sa pokúšal Google aj v prípade minuloročného “dňa emoji,” vtedy však boli novinky obmedzené pre prostredie aplikácie Allo. Používate emoji smajlíky v každodennej komunikácii? Páči sa vám aktuálna sada emoji smajlíkov alebo by ste sa radšej vrátili k starému dizajnovému jazyku? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
19.7.2018
Zdroj: engadget.com, fossbytes.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+