MojAndroid

Keď spoločnosť Google vydala novú verziu svojej aplikácie Podcasty, mnohí používatelia boli prekvapení, pretože jej zrazu chýbalo množstvo funkcií, ako napríklad automatické sťahovanie, Cast podpora, či integrácia s Android Auto. Nová verzia v8.91 aplikácie Google však spojenie Podcastov s Android Auto podporuje.

Jednoduché zobrazenie v rozhraní Android Auto

Google Podcasty sa v rozhraní Android Auto zobrazujú rovnako ako ostatné prehrávače podcastov. Jediný rozdiel je, že Podcasty tu disponujú štyrmi možnosťami, a to: Your Podcasts, New Episodes, Downloads a In Progress.

Prehrávač tiež ponúka štandardné Next/Previous tlačidlá a tiež niekoľko tlačidiel na posunutie späť o 10 sekúnd, či na posunutie vpred o 30 sekúnd.

Ak používate Android Auto, stačí aktualizovať aplikáciu Google na najnovšiu verziu a mali by ste okamžite uvidieť Podcasty v sekcii podcastov. Dostupnosť je jednoznačne viazaná na najnovšiu verziu aplikácie Google, nie je však jasné, či ide o postupné zavádzanie alebo či ju každý používateľ dostane automaticky.

Verzia: 1.0.0.200631462
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.200631462
Aktuálna cena: Zdarma
10.1.2019
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+