MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sme priniesli prvú správu o pripravovaných Google okuliaroch, kde sme si ich mohli pozrieť vo videu, ako by mohol vyzerať deň, keď by ste ich nosili. Pod článkom ste vyjadrili zaujímavé názory a nami položená otázka, či by ste chceli takéto okuliare vlastniť, dopadla v drvivej väčšine v prospech technológie okuliarov od spoločnosti Google.

O niekoľko týždňov sme už priniesli aj prvé fotografie z týchto okuliarov.

Tento týždeň zamestnanci spoločnosti Google testovali okuliare v reálnom živote a priniesli niekoľko fotografií a video z tohto testovania aj pre nás. Samozrejme, že okuliare sú stále vo vývoji a najmä hardvérové nedostatky by sa dali priebežne odstrániť.

Fotografie vyzerajú pomerne slušne, no aj tak by sa dalo stavať na vyššej kvalite, podobne je to aj s videom. Okuliare si mali možnosť vyskúšať aj novinári.

Samozrejme, obrázky, video a prvé informácie zaujali odbornú aj laickú verejnosť, no stále sa naskytá otázka, aké sú hardvérové špecifikácie, aká ja výdrž batérie, aké sú softvérové možnosti a či hlasové ovládanie bude dostatočné. Odpovede na všetky tieto a aj ďalšie otázky, veríme, že dostaneme už čoskoro.

Zdroj: Google, PocketNow

Foto: Google+, Google+ Video: YouTube

26.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+