MojAndroid

Pokiaľ ste majiteľom Nexus zariadenia, tak vás rozhodne poteší správa o tom, že Google zverejnil marcové bezpečnostné aktualizácie obsahujúce opravu chýb a bezpečnostných nedostatkov. Aktualizácia sa týka zariadení Pixel C (MXC15G), Nexus 5X (MHC19J a MMB29V), Nexus Player (MMB29V), Nexus 9 (MMB29V), Nexus 5 (MMB29V), Nexus 6 (MMB29V), Nexus 7 (2013, MMB29V) a Nexus 10 (LMY49H). Z neznámeho dôvodu sa v zozname nenachádza Nexus 6P.

Nexus_5X_recenzia-7

Aktualizácia opravuje niekoľko chýb, pričom niektoré boli ohodnotené ako kritické. Jednou z nich je napríklad bug, ktorý umožnil zariadenie ovládať špeciálnym kódom zaslaným cez SMS, e-mail alebo MMS. Aktualizácia by majiteľom Nexus zariadení mala prísť už v najbližších dňoch a pokiaľ ste nedočkaví, môžete si ju stiahnuť aj manuálne ako imagePostup na flashovanie takejto aktualizácie sme vám už niekoľkokrát opisovali, a tak veríme, že ho zvládnete bez problémov.

Zdroj: Google

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+