MojAndroid

Google Drive už nie je tajomstvo. Ako sme vás informovali, táto služba od spoločnosti Google by sa mohla objaviť už tento týždeň. Informácie od agentúry Reuters by mohli naznačiť viac:

„Používatelia Google Drive budú mať 5 GB úložného priestoru zadarmo, budú existovať viaceré verzie predplateného priestoru s viacerými alternatívami, najvyššia bude mať 100 GB a bude poskytovaná na báze mesačných poplatkov.“

Google sa nechce zameriavať len poskytovanie služieb jednotlivcom, ale svojimi službami sa čoraz viac snaží osloviť aj firmy a jednotlivé spoločnosti, najmä pomocou svojich cloudových služieb. Podľa dostupných informácií, bude možné využívať v prepojení aj ďalšie služby spoločnosti Google ako Dokumenty, Obrázky, Gmail a dokonca Google+.

Podľa dostupných informácií, služba by mala byť predstavená už tento týždeň.

Aktualizované:

Google dokumenty navýšili svoju pôvodnú kapacitu z 1GB na 5GB. Všetko tak nasvedčuje tomu, že predstavenie Google Drive sa už blíži.

Zdroj: Reuters Foto: Google, androidpolice.com

24.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+