MojAndroid

Aplikácia Google Drive sa dočkala významnej aktualizácie. Hoci nepribudli žiadne nové funkcie, vo verzii 2.0 získava úplne nové užívateľské prostredie.

Prostredie aplikácie je výrazne vynovené a ponúka úplne iné rozloženie ovládacích prvkov. Namiesto hornej lišty je teraz prítomný veľký náhľad dokumentu, pod ktorým nájdeme niekoľko tlačidiel pre pohodlnú prácu. Prostredníctvom nich môžete zdieľať celý dokument či iba odkaz, môžete si ho označiť hviezdičkou, presunúť do iného priečinka v rámci Drive, poslať, stiahnuť či premenovať. Jednoducho môžete aj dokument uložiť pre prezeranie v offline režime. Aplikácia teraz ponúka aj prehľadné informácie týkajúce sa zmien dokumentu.

drive2 drive1

Google zrejme uvoľní novú aktualizáciu už čoskoro prostredníctvom Obchodu Play. Ak sa vám ale nechce čakať, najnovšiu verziu aplikácie si môžete stiahnuť už teraz. Nájdete ju na odkazoch nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

26.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+