MojAndroid

Google informoval prostredníctvom oficiálneho kanálu na sociálnej sieti Google+ o zmenách dizajnu mobilnej verzie šlužby Gmail a Gmail Offline. Spoločnosť uviedla, že zmeny pocítia používatelia mobilných operačných systémov Android, iOS, Blackberry a zariadení Kindle Fire. Stačí ak navštívite adresu gmail.com vo vašich prehliadačoch. Jediný systém, ktorý túto integráciu nezískal je Windows Phone.

Google

Veľmi podobný dizajn, ako aj nové funkcie pokročilého vyhľadávania a integrácie s Google Calendar, si mohli používatelia systému iOS užívať už od decembra minulého roka, kedy spoločnosť vydala aktualizáciu natívnej aplikácie pre Apple zariadenia. Google uviedol, že zmeny nasadil najmä vďaka pozitívnej spätnej väzbe používateľov iPhonov a iPadov, ktorí boli s novou aplikáciou nadmierou spokojní. Zatiaľ však neuviedol, kedy sa podobných zmien dočká aj aplikácia pre systém Android.

 Google 3 Google 2 Google 1

Zdroj: google+

12.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+