MojAndroid

Po celom svete je mnoho fanúšikov sociálnej siete Facebook. Mnohí sa sťažujú na originálnu aplikáciu a hľadajú alternatívy. Jednou z nich je aplikácia Friendcaster, ktorá dostala aktualizáciu a vo verzii číslo 5 nám prináša niekoľko zaujímavých rozšírení a možností.

Verzia 5 aplikácie Friendcaster prináša nové rozhranie, ktoré zapôsobí na používateľa hneď na prvý pohľad. Môžete si vytvoriť používateľské rozhranie úpravou zo šiestich možností farebných šablón prostredia Facebooku. Novinkou je aj možnosť prijímať oznámenia v reálnom čase alebo rýchlejší prístup k nim. Vylepšené sú aj možnosti aktualizácie stavu, vylepšený výkon a  možnosti sledovania udalostí.

Ak patríte medzi fanúšikov tejto aplikácie na tabletoch, od najnovšej aktualizácie je rozhranie pre tablety už jej natívnou súčasťou.

Zdroj, foto: Google Play Store

 

Friendcaster for Facebook
OneLouder Apps
Verzia 5.0 (5. 4. 2012)
Veľkosť 3,8 MB
1.6+

Zadarmo

 

Friendcaster Pro for Facebook
OneLouder Apps
Verzia 5.0 (5. 4. 2012)
Veľkosť 3,6 MB
1.6+

3,47 €
6.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+