MojAndroid

Od predstavenia inteligentných hodiniek Moto 360 už ubehli dlhé mesiace a preto vzniká otázka, kedy sa dočkáme ďalšieho modelu? Posledné správy indikovali, že hodinky druhej generácie budú predstavené začiatkom aktuálneho roka, konkrétne v marci. Vierohodnosť tejto správy môže prehĺbiť fotografia, ktorá údajne pochádza od šéfa spoločnosti Lenovo, Yanga Yuanqinga (Motorola Mobility patrí od minulého roka pod Lenovo).

nexus2cee_19-1_thumb

Fotografia ukazuje polstrované púzdro obsahujúce plne a čiastočne zostavené hodinky, ktoré sa podobajú na Moto 360. V púzdre sa okrem toho nachádzajú aj ich časti, vrátane obrazoviek, digitizérov alebo rôznych popruhov z kože či kovu. Z fotografie je možné vyčítať dva zaujímavé fakty. Prvým je, že väčšina modelov má naneštastie podobne orezaný displej zo spodnej strany, ako aktuálny model. Môže to však znamenať, že na fotografii sú zobrazené prototypy, ktoré používajú starý displej. Druhým faktom je, že hodinky majú teraz iný spôsob uchopenia náramku. Súčasný model používa skryté oká, itegrované v hlavnom tele hodiniek, pričom tie na fotografii používajú uchopenie, ktoré vytŕča z tela.

Žiadne bližšie informácie neboli zverejnené a nedozvedeli sme sa nič ani o hardvérovej výbave. Zdroj fotografie, facebooková stránka HELLOMOTOHK taktiež nie je považovaná za vierohodný zdroj informácií, takže ich v tomto momente berieme s určitou rezervou.

Náš tip
RECENZIA | Motorola Moto 360 – Najkrajšie hodinky s Android Wear

Zdroj: Androidpolice

20.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • cartmanko

    nie uchopenie ale uchytenie. a podla mna to nie su digitizery ale prave by sa malo telo vlozit do roznych obalov a to co je digitizer by bola fixovacia korunka aby tam samotne telo drzalo. to by bola skvela vychytavka a skutocna inovacia. nemenit si len naramok ale aj telo hodiniek, zlate lestene, brusene, cierne….pekne. len skoda toho wearu…. :(((

+