MojAndroid

Spoločnosť Google usilovne pracuje na vylepšovaní svojich služieb a aplikácií a pravidelne prináša zaujímavé novinky, ktoré zlepšujú zážitok pri ich používaní. Vylepšení sa teraz dočkala aj populárna aplikácia Fotky Google, ktorá v najnovšej aktualizácii ponúka spodnú navigačnú lištu a niekoľko ďalších vylepšení.

Navigačná lišta vám umožní premiestňovať sa medzi záložkami asistenta, všetkých fotografií a albumov. Lišta síce urýchľuje prechod medzi jednotlivými časťami aplikácie, no zaberá aj trochu miesta, keďže je tu neustále prítomná. Nová záložka Albumy je pritom obdobou doterajších kolekcií a okrem premenovania neponúka takmer žiadne nové funkcie. Iba lepšie znázorňuje to, čo sa vlastne za ikonou ukrýva. Jedinou zaujímavejšou novinkou je horizontálny posuvník, ktorý dáva používateľom možnosť prelistovať si zdieľané albumy, ľudí, miesta, animácie, koláže a ďalšie prvky, ktoré boli vytvorené za pomoci asistenta v aplikácii.

Fotky Google aktualizacia

Nová verzia aplikácie je už tradične uvoľňovaná postupne a my ju dostupnú ešte nemáme, a to aj napriek tomu, že sa na našich zariadeniach od včera zobrazila aktualizácia pre aplikáciu Fotky Google v obchode Play. Ak ju teda ešte ani vy nevidíte, nemusíte zúfať a stačí, keď niekoľko dní počkáte. Okrem toho by sa aktualizácia s podobnými grafickými vylepšeniami mala čoskoro dostať aj na zariadenia so systémom iOS, no zatiaľ bude dostupná iba pre zariadenia s Androidom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Odkaz na stiahnutie – Fotky Google 1.15.0.116054572 APK

Zdroj: Google+ via GSMarena

3.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+