MojAndroid

Rôzne fámy, že populárna hra Fortnite bude dostupná len pre Samsung zariadenia, spoločnosť Epic Games už vyvrátila. Aj používatelia iných zariadení si budú môcť zahrať tento hit (už niekoľko dní po oficiálnom spustení, ktoré bolo 9. augusta). Hrania chtiví používatelia sa však musia najprv zaregistrovať do zoznamu čakateľov pred tým, ako im bude sprístupnená hra.

Obmedzený počet hráčov môže pomôcť pri odstraňovaní chýb

Keďže Fortnite je stále v beta verzii pre Android, spoločnosť Epic Games nie je pripravená pre veľké množstvo Android hráčov. Preto je spomínaný zoznam čakateľov vhodným spôsobom, ako môže spoločnosť kontrolovať, koľko ľudí práve hrá (až kým neodstránia všetky chyby).

Epic Games sa rozhodli neponúkať Fortnite v Obchode Play. Používatelia si budú musieť stiahnuť launcher Fortnite z oficiálnej stránky spoločnosti. Po spustení by mali byť schopní stiahnuť hru s objemom 1.88GB. Po stiahnutí sa hráči musia prihlásiť do Epic Games účtu alebo si vytvoriť nový. Posledný krok však väčšine nepôjde, miesto toho hráči pridajú svoje meno do zoznamu čakateľov a keď budú “prijatí”, obdržia o tom informačný e-mail.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Počas čakania na prijatie do Fortnite pre Android si môžu hráči upevňovať svoje schopnosti hraním na PC alebo konzole.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Fortnite dorazilo na Android! Najskôr na Samsungy, čoskoro na všetky tieto zariadenia | ZOZNAM

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Luken

  Hra je síce pekná, vyskúšal som ju už dávnejšie na Samsung S7, ale je veľmi slabo optimalizovaná, telefón sa úplne neskutočne hreje, rovnako aj na S8 a pri takých vysokých teplotách hra začne viac lagovať a z hry nemáte skoro žiaden zážitok.

 • Vladko REPSOL

  neskutočná sračka💩🤮👎
  nainštaloval, 10min vyskúšal a odinštaloval

 • No Name

  Hej vy dve bukvice.Je to BETA verzia.Tak je jasne,že to ma chyby.Pustite si dole ventil nech sa vám začne okysličovať mozog.Potom to hádam pochopíte.

+