MojAndroid

Ak patríte k skupine fanúšikov sociálnej siete Twitter, určite sa potešíte zaujímavej aplikácii, ktorá vám poskytuje plnohodnotné využívanie tejto sociálnej siete vo vašom Android smartfóne alebo tablete. Aplikácia Falcon Pro je klient pre sociálnu sieť Twitter, ktorý ma obdobu aj vo widgete v podobe aplikácie Falcon Widget.

 

 

Falcon Pro poskytuje plnohodnotnú prácu s vašim účtom na Twitteri. Tmavé farby dodávajú tejto aplikácii veľmi elegantný vzhľad, prostredie je navyše prispôsobené pre prácu tak s tabletmi, ako aj so smartfónmi. Aplikácia po novom prináša aj menu po oboch stranách obrazovky, kde môžete listovať medzi funkciami a položkami aplikácie.

Oznámenia dostávate v reálnom čase, navyše si ich môžete rozšíriť o svoje osobné oznámenia, získavate náhľady na videá a fotografie a taktiež zaujme možnosť použitia na viacerých zariadeniach. V aplikácii môžete taktiež vidieť priame odkazy na Google Play Store.

Ak ste teda fanúšikom „čvirikania“ na Twitteri a hľadáte alternatívu k originálnej aplikácii, nemali by ste pri výbere obísť ani aplikáciu Falcon Pro, ktorú si teraz môžete zakúpiť v Google Play Store za príjemnú cenu 0,79 €. V komentároch pod článkom nám píšte, ako sa vám táto aplikácia pozdáva a či ste ju vymenili za natívneho klienta pre sociálnu sieť Twitter.

Zdroj: AndroidPolice

3.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+