MojAndroid

Facebook vyvoláva v ľuďoch protichodné emócie, mnohí ho obľubujú a využívajú naplno, veľká skupina ľudí ho však vyslovene neznáša. Tých prvých je však viac, o čom svedčia aj čísla stiahnutí oficiálnej Facebook aplikácie.

Tej sa podarilo prekonať míľnik jednej miliardy stiahnutí v obchode Google Play, čo sa doteraz podarilo jedine aplikáciám od samotnej spoločnosti Google, akými sú Chrome, Gmail, Mapy alebo YouTube. Tie sú však predinštalované vo väčšine Android zariadení.

Aplikáciám od Facebooku sa tak v súčasnosti naozaj darí, keďže len nedávno dosiahol hranicu 500 000 stiahnutí Facebook Messenger. Ten sa ale postupne stáva nevyhnutnosťou pre každého používateľa, ktorý chce z mobilu posielať Facebook správy a nemieni využívať mobilnú stránku m.facebook.com, nakoľko z pôvodnej aplikácie vývojári túto možnosť odobrali.

Zdroj: androidpolice.com

3.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+