MojAndroid

Facebook aktualizoval Messenger a v Obchode Play ponúkol svojim používateľom aplikáciu vo verzii 4.0. Táto prináša niekoľko užitočných funkcií, ktoré potešia najmä  používateľov využívajúcich aplikáciu k dennodennej komunikácii. Jednou z najväčších noviniek je možnosť kontakty združovať do vlastných chatovacích skupín. Ak máte na Facebooku veľa priateľov s ktorými chcete komunikovať súčasne, napríklad s kolegami z práce, rodinnými príslušníkmi, či spolubývajúcimi.

facebook messenger+ facebook messenger5 facebook messenger1facebook messenger3

Ďalšou podstatnou novinkou je možnosť pripnúť konverzácie, či už skupinové alebo len s jedným kontaktom, priamo na domovskú obrazovku. Priamo z nej ich teda môžete otvoriť v okne Chat Head, ktoré sa zobrazí ihneď po kliknutí na ikonu. Odkaz na plochu je možné pridať priamo z aplikácie Facebook Messenger.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

3.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+