MojAndroid

Aplikácia Facebook Messenger sa stáva už takmer povinnou pre každého, kto chce pomocou svojho smartfónu alebo tabletu posielať správy na Facebooku svojim priateľom. Ak nepatríte medzi fanúšikov aplikácie Messenger, možno vám situáciu uľahčí náš návod. Ak vám ale aplikácia neprekáža a používate ju, možno vás poteší, že v novej verzii pribudla funkcia kreslenia na fotografie pred ich odoslaním. Facebook sa aj takýmto spôsobom snaží nalákať užívateľov na používanie aplikácie Messenger a možno aj spríjemniť situáciu pre tých užívateľov, ktorým nie je nútené používanie aplikácie po vôli.

Facebook Messenger Doodle

Pridanie vlastnej kresby alebo jednoduchého textu nie je pritom vôbec zložité. Stačí, keď vyberiete obrázok, ktorý chcete odoslať. Následne kliknete na tlačidlo úprav ešte pred tým, ako obrázok odošlete. Zobrazí sa režim úprav, kde môžete v prvom okne pridať do obrázku text a na druhej obrazovke sa na bočnej strane zobrazí jednoduchý ukazovateľ farebnej palety, kde si môžete vybrať farbu kresliaceho nástroja. Potom už stačí, keď obrázok dotvoríte želanou kresbou či textom. V súčasnosti je táto funkcia dostupná iba pre zariadenia so systémom Android a ak ju ešte nemáte k dispozícii, uistite sa, či máte nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Facebook Messenger via engadget

6.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+