MojAndroid

Facebook minulý týždeň predstavil svoju predstavu o tom, ako plánuje pokračovať vo vývoji svojho Messengera, ktorý bude vystupovať ako samostatná platforma prepojená so sociálnou sieťou. Táto zmena prináša samozrejme niekoľko výhod vrátane možnosti tvoriť a inštalovať aplikácie tretích strán, ktoré rozšíria funkcionalitu Messengera. Viaceré aplikácie prichádzajú priamo od spoločnosti Facebook a prinášajú niekoľko zaujímavých doplnkov, ktorými môžete obohatiť svoju textovú konverzáciu s priateľmi.

Sound Clips

Pomocou aplikácie Sound Clips môžete priateľom posielať zvukové správy najrôznejších druhov. Zvuky sú zotriedené do niekoľkých kategórií, ako napríklad Lol, Angry (hnev), či Sad (smútok), v ktorých sa nachádzajú desiatky vtipných, či inak zaujímavých zvukov.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Strobe

Strobe prináša do Messengera jednoduchý spôsob, ako vytvárať animované GIF-ká, ktoré môžete následne upravovať pomocou vstavaných nástrojov a efektov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Stickered

Stickered oživý vaše fotografie pomocou najrôznejších nálepiek, ktoré sa dajú podľa potreby presúvať, zväčšovať, zmenšovať, naťahovať alebo otáčať.

Selfied

Táto aplikácia je užitočná pre všetkých, kto rád vyjadruje svoje emócie. Už nemusíte používať digitálnych emotikonov, tie nahradíte vlastnými selfie fotografiami.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Shout!

Aplikácia Shout! vám umožní vytvárať otravné GIF-ká s veľkým textom. Pomocou predného fotoaparátu môžete vytvoriť sériu záberov, ktoré doplníte o ľubovoľný text.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pre Facebook Messenger je dostupných niekoľko ďalších aplikácií, ktoré pochádzajú od vývojárov tretích strán. Nainštalovať si ich môžete priamo z aplikácie po kliknutí na tri bodky v dolnom paneli.

Screenshot_2015-03-30-12-00-00 Screenshot_2015-03-30-11-59-55

30.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+