MojAndroid

Pred niekoľkými dňami sme spustili súťaž v spolupráci so spoločnosťou ESET, v ktorej ste mohli vyhrať 3 retroboxy s disketami a ročnou licenciou ESET Internet Security. Stačilo správne odpovedať na 3 súťažné otázky a boli ste zaradení do žrebovania. Súťaž je teraz na konci a my sme spoznali výhercov.

Súťaž trvala od 25.11.2022 do 4.12.2022. Súťažné otázky sa týkali spoločnosti ESET a ich 30-ročnej cesty. Odpovede na súťažné otázky bolo možné nájsť na stránkach ESETu, kde sa dozviete aj množstvo ďalších zaujímavých informácií.

Správne odpovede

1. V ktorom roku vytvorili Peter Paško a Miroslav Trnka antivírus NOD?

a) 1897
b) 1987
c) 2007

2. Čo znamenajú písmená v názve antivíru NOD?

a) Nemocnica na Okraji Disku
b) Nie je O čom Diskutovať
c) Nenormálne Odolná Defenzíva

3. Aký míľnik dosiahol ESET s antivírom NOD32 v roku 2016?

a) Spustenie vzdelávacej platformy Bezpečnenanete.sk
b) Získanie stého ocenenia VB100 pre NOD32
c) Otvorenie regionálnej centrály v Severnej Amerike

Výhercovia

Do súťaže sa celkovo zapojilo 1056 súťažiacich, z ktorých 744 odpovedalo na všetky otázky správne. Šťastnými výherkyňami sa stávajú:

  • Margaréta Svitková
  • Helena Benyóova
  • Mária Zbínová

Výherkyniam gratulujeme! Ak ste nevyhrali, nemusíte smútiť. Na našom portáli práve prebiehajú dve veľké súťaže, v rámci ktorých môžete vyhrať viac ako 20 cien. Takže neváhajte a zapojte sa!

5.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+