MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci so spoločnosťou ESET pripravil súťaž, v ktorej môžete vyhrať 3 retroboxy s disketami a ročnou licenciou ESET Internet Security. Jediné, čo musíte urobiť, je správne odpovedať na 3 súťažné otázky. A možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Získajte 3 roky ochrany za cenu dvoch

Pri príležitosti osláv 30. výročia od vzniku spoločnosti ESET si teraz môžete kúpiť dvojročnú licenciu produktov ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET Cyber Security, ESET Cyber Security Pro alebo ESET Mobile Security,  pričom získate rok ochrany navyše úplne zadarmo.

Zdroj: ESET

Akciu môžete využiť nielen pri nákupe novej licencie, ale aj pri predĺžení exspirovanej či existujúcej licencie. Avšak pozor, táto ponuka je časovo obmedzená. Viac informácií nájdete na stránkach ESETu.

ESET už chráni viac ako miliardu ľudí po celom svete

Spoločnosť ESET už dlhodobo patrí medzi globálnych lídrov v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Patrí medzi najoceňovanejšie spoločnosti nielen doma, ale aj v zahraničí. Spomedzi všetkých dodávateľov internetovej bezpečnosti získal ESET najviac prestížnych ocenení VB100 a momentálne predáva produkty vo viac ako 200 krajinách po celom svete.

Produkty ESETu využíva už takmer 120 miliónov spokojných zákazníkov. Ak k tomu pripočítame aj spoluprácu s Google, tak chráni viac ako miliardu ľudí na svete.

Takto to celé začalo

Spoločnosť bola založená 17.9.1992, teda pred 30 rokmi a názov dostala podľa egyptskej bohyne ochrany a liečiteľstva. Prvý antivírus NOD od zakladateľov spoločnosti však prišiel ešte skôr, kedy Peter Paško a Miroslav Trnka objavili počítačový vírus.

Zdroj: ESET

Rozhodli sa napísať univerzálne softvérové riešenie na odstraňovanie počítačových hrozieb, ktoré pomenovali NOD.

Počas 30-ročného pôsobenia spoločnosť zaznamenala viacero dôležitých míľnikov. Prvé prestížne ocenenie VB100 dostala už v roku 1998. V roku 1999 bola otvorená regionálna centrála v Severnej Amerike.

V roku 2005 sa produkty ESET predávali už v 100 krajinách sveta, v roku 2006 presiahol počet zamestnancov spoločnosti stovku. O 9 rokov neskôr mal ESET už viac ako 1000 zamestnancov.

ESET Science Award v roku 2019

V roku 2019 prekročili jej tržby hranicu pol miliardy eur.  Rok 2019 bol aj rokom, kedy ESET priniesol ocenenie ESET Science Award, ktorým pravidelne skladá poctu mimoriadnym osobnostiam slovenskej vedy.

Zdroj: ESET

Dôležitým míľnikom bolo aj spustenie vzdelávacej platformy Bezpečnenanete.sk, ktorá má za cieľ zvýšenie povedomia o kybernetickej bezpečnosti. Toto bolo len zopár z míľnikov jednej z najúspešnejších slovenských firiem. Viac informácií nájdete na stránkach ESETu.

Chcem vyhrať. Ako na to?

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na 3 súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári nižšie. Súťaž trvá do 4.12.2022.

Ak odpoviete na všetky otázky správne, budete zaradení do finálneho žrebovania o 3 retroboxy s disketami a ročnou licenciou ESET Internet Security. Ak nepoznáte odpoveď na nejakú zo súťažných otázok, nájsť ju môžete priamo na webe ESETu.

Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na dve súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte 3x špeciálnu retro krabicu s legendárnym antivírusom NOD32 od spoločnosti ESET“
  3. Súťaž začína 25.11.2022 a končí 4.12.2022 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Výhra pre troch vyžrebovaných výhercov spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich je špeciálna retro krabica s legendárnym antivírusom NOD32 od spoločnosti ESET s ročnou licenciou ESET Internet Security.
  5. Výhercovia budú vyžrebovaní po skončení súťaže. Výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
25.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+