MojAndroid

Slovenské herné štúdio Inlogic Software, ktoré vyvíja hry pre mobilné zariadenia sa môže pochváliť nezvyčajným úspechom. Hra Don’t fall off, ktorú v posledných mesiacoch vyvinuli, zaujala herného giganta Electronic Arts natoľko, že sa ju rozhodol vydať pod svojou mobilnou divíziou EA mobile.

Hra bude dostupná pre telefóny  iPhone, nasledovať bude iPad verzia a nakoniec verzia pre Android.Ján Kalafut zo spoločnosti Inlogic Software tvrdí: „Záujem tak známej firmy o našu hru nás prekvapil a dokonca okrem EA prejavil záujem aj ďalší vydavateľ Chillingo, ktorý vydáva napríklad obrovský hit Angry Birds.“ a s úsmevom dodáva „my sme svoju robotu urobili, teraz je len na hráčoch,  či sa im naša hra zapáči alebo nie“.  Zaujímavosťou je, že Electronic Arts aktuálne kapitálovo vstúpila do spoločnosti  Chillingo a stala sa najsilnejším vydavateľom hier pre iPhone a iPad.

 

Don’t fall off je jednoduchá arkáda, kde hráč ovláda malého škrečka Rollieho, ktorý cestuje na loďke po ceste okolo sveta. Ako názov napovedá, na svojej ceste nesmie spadnúť do vody, inak hra končí.  Hra je dostupná na App Store od 23. júna, spustenie pre Android sa pripravuje. O jej dostupnosti vás budeme informovať.

 

28.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+