MojAndroid

Spoločnosť eeGon predstavila novú hru s názvom TurtleStrike, ktorá bude dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Ide o online multiplayer hru, ktorá kombinuje to najlepšie z viacerých herných žánrov tak, aby vytvorila nový unikátny gameplay. V hre budete proti súperovi bojovať s desiatimi korytnačkami, ktoré rozmiestnite do troch formácií ľubovoľného tvaru. Komu sa podarí skôr zničiť všetky korytnačky, vyhráva.

Každá skupina korytnačiek môže pri svojom pohybe po bojovom poli vykonať niekoľko rôznych akcií:

  • Pohyb dopredu
  • Vystreliť raketu: balistická raketa krátkeho doletu
  • Vystreliť torpédo: navádzaná strela dlhého doletu, ktorá je riadená pohybom vášho prsta po displeji

 

K dispozícii sú tiež špeciálne schopnosti:

  • Štít: Každá skupina korytnačiek môže raz za hru použiť svoj štít. V tomto prípade sa stávajú odolné voči akémukoľvek typu útoku
  • Špeciálne tajne zbrane: môžu kedykoľvek zvrátiť priebeh hry

V hre bude možné získať aj zaujímavé finančné odmeny. V súťažiach poriadaných spoločnosťou eeGon budete môcť za výhru získať až 1000$, čo je pomerne zaujímavá čiastka. Hra má byť pre používateľov Androidu a iOS k dispozícii už v 1Q budúceho roka. O jej dostupnosti, prípadne ďalších novinkách, vás budeme informovať.

Zdroj: tlačová správa

4.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+