MojAndroid

Veľmi populárny klient s názvom Email bol doteraz dostupný len pre iPhone a majiteľov iPadu. Dnes však aplikácia od EasilyDo dorazila už aj na Android platformu a okrem užitočných funkcií ponúka aj moderný material dizajn.

Podľa samotného vývojára je jednou z predností tohto klienta rýchlosť. Ten tvrdí, že Email je “najrýchlejšou mailovou aplikáciou pre Android“. Čo sa týka funkcií, tak jedným úkonom sa môžete odhlásiť zo spamu alebo pristúpiť k všetkým prílohám na jednom mieste.

EasilyDo

Aplikácia vás pomocou notifikácií dokáže upozorniť aj na to, či vaše lietadlo má meškanie. Takisto môžete v jednom priečinku skontrolovať polohu alebo status odoslaných balíkov.

Ďalšími podstatnými funkciami sú napríklad interaktívne push notifikácie, gestá alebo možnosť zrušiť odoslanie emailu, ktorí ste už predtým odoslali. Aplikácia Email v súčasnosti podporuje Gmail, Hotmail, iCloud, Yahoo, Outlook, Office/Outlook 365, AOL a IMAP účty. Podpora pre Microsoft Exchange by mala prísť už čoskoro.

Email od EasilyDo je dostupný zadarmo na stiahnutie z obchodu Play. Aplikáciu je dostupná v obchode Play, prípadne APK súbor nájdete na tomto odkaze.

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

18.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+