MojAndroid

Populárne cloudové úložisko Dropbox zmení svoju architektúru. Úprava sa dotkne najmä väčších súborov, ktoré si budete môcť sťahovať až 2-krát rýchlejšie vďaka funkcii Streaming Sync. Tá súbory väčšie ako 16 MB rozdelí na 4 MB bloky, ktoré si budete môcť sťahovať zatiaľ čo sa nahrá zvyšok súboru. Pri rôznych rýchlostiach pripojení sa sťahovanie väčších súborov zrýchli o tretinu, pri rovnakých rýchlostiach linky až o polovicu. Zmena bude aplikovaná na servery v najbližších dňoch a reálne je integrovaná už do Dropboxu vo verzii 2.10.

dropbox-sync

Okrem tejto zmeny prichádza Dropbox aj s ďalšími novinkami v dizajne a funkciách. Pribudlo skrolovateľné menu notifikácií, nový systém vytvárania odkazov na súbory aj ďalšie menšie úpravy a odstránenia chýb. Spoločnosti sa na trhu s cloudovými úložiskami darí a veríme, že čoskoro prinesie aj ďalšie novinky. Používate Dropbox ako primárny cloud vo svojich Android zariadeniach?

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

14.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+