MojAndroid

Určite vám neuniklo, že okrem smartfónov so systémom Android nás zaujímajú aj iné technologické zariadenia. Našej pozornosti tak neunikli ani drony, ktoré dokážu poskytnúť pohľad na svet z vtáčej perspektívy.

Náš tip
DJI Osmo Mobile 2 | VIDEORECENZIA

Vo výrobe týchto zariadení neohrozene kraľuje známa spoločnosť DJI. Tá má vo svojom portfóliu viacero dronov, pričom nás zaujal najviac DJI Mavic Air. Ten totiž ponúka skvelý pomer ceny a výkonu a je dostupný aj pre bežných smrteľníkov. Toto zariadenie sme sa rozhodli dopodrobna otestovať, pričom všetky dojmy, ktoré v nás jeho 5-mesačné používanie zanechalo si môžete pozrieť na videu uvedenom nižšie.

V prípade, že na vás v našej recenzii urobil tento dron dojem a radi by ste sa prostredníctvom neho aj vy pozerali na svet očami vtákov, odporúčame vám stránku DroneRepublic.sk. Na tej si ho môžete objednať hneď vo viacerých konfiguráciách od skvelej ceny 849 €. Okrem toho však v tomto e-shope nájdete aj množstvo dodatočného príslušenstva a ďalších šikovných gadgetov.

4.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+