MojAndroid

Novodobé smartfóny zvládnu nahrávať video vo veľmi vysokej kvalite. Niektoré z nich však nedisponujú elektronickou a ani optickou stabilizáciou obrazu, čo dokáže kvalitu rapídne znížiť.

Aj tie telefóny, ktoré stabilizáciou disponujú, však v istých situáciach môžu vytvárať roztrasené zábery. Popri chôdzi alebo dokonca behu totiž nie je možné smartfón držať v rukách úplne stabilne. Našťastie je ale k dispozícii riešenie, ktoré dokáže otrasy takmer úplne eliminovať. Týmto riešením sú externé stabilizátory, pričom jeden z najlepších pochádza od známej spoločnosti DJI.

Najnovší stabilizátor na smartfón od DJI

Ide konkrétne o DJI Osmo Mobile 2, čo je gimbal, ktorý vylepší zábery z vášho smartfónu na nepoznanie. Toto príslušenstvo zvláda vytvárať dychberúce time-lapse zábery, pričom dokáže aj sledovať vami vybraný objekt.

Ak chcete vedieť, aké videá sa pomocou tohto zariadenia dajú vytvárať, tak si pozrite vyššie uvedené video. Tento šikovný gadget si môžete objednať za sumu 149 € aj priamo zo Slovenska, pričom vám odporúčame stránku DroneRepublic.sk.

3.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+