MojAndroid

HTC One M9 bol bezpochyby jedným z najdiskutovanejších smartfónov v poslednom čase a onedlho sa ho dočkáme i na Slovensku. Viacero informácií sa však už objavilo aj o jeho prerastenejšej verzii s prívlastkom Plus. Tá mala byť podľa dohadov predstavená na konci marca, no podľa nových uniknutých informácií je dátum jej uvedenia zatiaľ neistý. Kým sa však dohady posunú do oficiálnej roviny a my spoznáme definitívny dátum, pozrite sa na render prototypu zariadenia, ktorý sa ukázal na Twitteri. Je nutné poznamenať, že toto nie je oficiálny uniknutý render, ale ide iba o render vytvorený niekým, kto samotné HTC One M9 Plus videl. Vyhotovil tak podľa pamäti čo najvernejší obraz.

Podľa zdroja by mal HTC One M9 Plus disponovať displejom veľkosti 5,2 palca (HTC One M9 má 5 palcov) a rozmermi 150,9 x 72,5 x 10,15 mm (HTC One M9 má 144,6 x 70,6 x 9,4 mm). Podľa starších správ mal mať displej až 5,5 palca, takže ak sú nové informácie pravdivé, M9+ nebude až takým obrom. Ako vidno z obrázku, svoje miesto dostane sekundárny fotoaparát a tlačidlo Home. Či bude plniť i funkciu skenera odtlačkov prstov zatiaľ nevieme. O ďalších updatoch vás budeme okamžite informovať.

Zdroj: pocketnow.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+