MojAndroid

Určite vám neušla rastúca popularita Bluetooth reproduktorov. Tých je na našom trhu veľké množstvo v prakticky každej cenovej kategórii, a tak si každý používateľ môže nájsť to svoje. Na druhej strane, medzi jednotlivými reproduktormi sú veľké rozdiely a môže sa zdať, že za ideálny reproduktor musíte zaplatiť pomaly toľko, čo za nový smartfón. Vôbec to však nemusí tak byť.

Dlho platilo, že ak chcete naozaj dobrý reproduktor, musíte si kúpiť väčší model, ktorý bude aj dobre hrať a zároveň vydrží dostatočne dlho na jedno nabitie. Aj menšie reproduktory sa ale postupne vyvíjali a teraz sa dostali do štádia, keď aj kompaktný model môže poslúžiť ako primárny zdroj externého zvuku a hudby aj pre náročnejšieho používateľa.

Creative Muvo 1C: Ideál pre každého

Creative Muvo 1c je ideálny reproduktor, ktorý môžete mať stále pri sebe. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ho ani neucítite v taške a zmestí sa aj do dámskej kabelky či do väčšieho vrecka. Zároveň ale nerobí kompromisy v hlasitosti a kvalite zvuku. Je naozaj veľmi hlasný, bez problémov ozvučí priemernú miestnosť a navyše ponúka kvalitné zvukové prevedenie s dôrazom na basy. Okrem hudby si tak vychutnáte aj hovorené slovo pri videách, filmoch a seriáloch.

Okrem toho reproduktor ponúka výbornú výdrž, keď aj pri vyšších hlasitostiach vydrží hrať až 6 hodín. Je tiež odolný voči ostriekaniu vodou s certifikátom IP66, vďaka čomu je vhodný aj pre použitie v exteriéri. Okrem pripojenia cez Bluetooth oceníte aj port AUX-in či možnosť spojiť dva reproduktory do stereo-sústavy. To je niečo, čo pri cene pod 30 EUR určite zvážite.

Creative Muvo 2C prináša niekoľko funkcií navyše

Ak chcete rovnako kompaktný a dobre hrajúci reproduktor s niekoľkými funkciami navyše, nemusíte chodiť ďaleko. Creative Muvo 2c ponúka všetko to, čo model Muvo 1c s niektorými funkciami navyše. Nájdete tu napríklad možnosť prehrávania hudby z microSD karty či pripojenie mobilnej aplikácie Sound Blaster Connect. Vďaka tej môžete lepšie ovládať skladby na microSD karte či vidieť v reálnom čase úroveň nabitia batérie reproduktoru. Tento model má tiež veľmi priaznivú cenovku na úrovni približne 40 EUR.

Verzia: 1.02.53
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02.53
Aktuálna cena: Zdarma

Oba tieto reproduktory majú jednu dôležitú vlastnosť spoločnú – vyhovejú požiadavkám absolútnej väčšiny používateľov. Hrajú totiž oveľa lepšie ako akýkoľvek zabudovaný reproduktor v notebooku alebo smartfóne, a tak výrazne zlepšia zážitok z počúvania hudby či sledovania videí a filmov. Zároveň môžete mať reproduktor vždy pri sebe a v taške ho ani neucítite. Okrem toho sú vhodné aj na použitie v exteriéri a na jedno nabitie vám vydržia hrať celý večer, takže sa o ne nemusíte starať. Vďaka tomu majú Creative Muvo 1c a Muvo 2c potenciál zaujať aj tých používateľov, ktorí doteraz Bluetooth reproduktory nevyhľadávali.

27.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+