MojAndroid

Developeri slovenských aplikácií majú už len tri dni na to, aby sa prihlásili do 3. ročníka národnej súťaže mobilných aplikácií AppsRulezz 2013.  Priaznivci mobilných aplikácií môžu dať hlas  svojmu favoritovi prostredníctvom internetu a pomôcť tak porote pri rozhodovaní.

apps

Tretí ročník súťaže  AppsRulezz 2013 spozná svojich výhercov už v utorok 23. apríla 2013  v Ateliéri Babylon v Bratislave. Na slávnostné odovzdávanie a afterparty sú pozvaní všetci priaznivci mobilného marketingu, aplikácií a developeri zdarma. K dnešnému dňu sa do súťaže prihlásilo 131 aplikácií, medzi ktorými má svoje zastúpenie aj Orange. Aplikácia Orange Go je bránou do sveta informácií aj zábavy. Umožňuje prístup k televízii, chatu, hudbe, elektronickým knihám, kontrole spotreby a ďalším užitočným funkciám.

Fanúšikovia mobilných a TV aplikácií môžu ešte stále hlasovať za svoje obľúbené slovenské aplikácie na apps.rulezz.sk/2013/. Tento rok pribudla k hlavným kategóriám Smartphone a Tablet aplikácie aj tretia kategória, a to TV aplikácie. Najlepšieho developera organizátor a  spoločnosť Orange odmenia titulom Orange App Developer roka. Najlepšia aplikácia zo všetkých získa špeciálnu cenu App Prix.

Shortlisty budú predstavené na konferencii o mobilnom marketingu MobileRulezz 2013, ktorá sa uskutoční 23. apríla v aule Ekonomickej univerzity v Bratislave.

MojAndroid.sk je spoluorganizátor súťaže AppsRulezz 2013.

12.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+