MojAndroid

Ak sledujete vývoj okolo zaujímavého launchera Chameleon, tak pravdpeodobne už viete, že v najnovšej aktualizácii pribudla lepšia optimallizácia pre smartfóny a ďalšie vylepšenia týkajúce sa widgetov. Tí čo projekt finančne podporili na Kickstarteri, získali prístup k najnovším funkciám v predstihu a môžu sa tešiť z pridanej podpory pre smartfóny s displejmi, ktorých rozlíšenie je 720×1280 pixelov alebo vyššie.

nexusae0_ChameleonLauncher2_thumb

Zmenami prešiel aj vzhľad widgetov, ktoré majú teraz hrubšiu hlavičku a tlačidlo pre zapnutie rozšírených možností. Z widgetu kalendára môžete napríklad priamo z plochy pridať novú udalosť alebo zmeniť jeho nastavenia. Chameleon v tejto verzii nepridáva žiadne nové widgety, no odkazuje sa na komunitnú stránku chameleonwidgets.com, kde môžu svoje miniaplikácie pridávať aj samotní používatelia.

chameleon 10 chameleon 9 chameleon 8

Nová verzia Chameleon Launcher 2 je zatiaľ dostupná len pre prispievateľov z Kickstarteru, no o niekoľko týždňov by mala byť k dispozícii pre všetkých aj na Google Play. Momentálne si môžu záujemcovia zakúpiť launcher za 3,12€ – získajú tak balík kompatibilný s tabletmi aj smartfónmi. Chameleon pre smartfóny sa po vydaní na Google Play bude dať zakúpiť aj samostatne za 2,25€.

Aktualizácia 21.3.2013:

Chameleon Launcher pre smartfóny je na Google Play dostupný už pre všetkých používateľov. Stiahnuť si ho môžete prostredníctvom nášho widgetu alebo navštívením Google Play Store.

21.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+