MojAndroid

Jedna z očakávaných hier tohto mesiaca konečne dorazila na Google Play a prvých 24 hodín si ju môžete stiahnuť úplne zadarmo. Tzv. Promo verzia, má byť poďakovaním za finančné príspevky na jej vývoj, od fanúšikov na stránkach Kickstarter. Po 24 hodinách bude táto z Google Play odstránená, takže ak si chcete hru vyskúšať, spravte tak čo najskôr prostredníctvom nižšie uvedeného odkazu. Nevýhodou takto stiahnutej hry je však absencia podpory budúcimi aktualizáciami.

carmageddon

Carmageddon sú demolačné derby automobilov, ktoré sa odohrávajú v reálnom svete. Vašou zbraňou bude auto, s ktorým sa budete preháňať po uliciach mesta. Úlohou bude zničiť všetkých svojich oponentov, zabiť čo najviac chodcov a dokončiť všetky kolá. Pozor si musíte dávať aj na políciu a na jej obrnené vozidlá, ktoré sa môžu ľahko stať vašou záhubou. Carmageddon ponúka viac ako 28 nebezpečných oponentov, 11 rôznych hracích prostredí, 36 levelov a 30 druhov automobilov, ktoré odomknete počas hrania. Normálna cena hry na Google Play je 1,79€.

Verzia: 1.8.507
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.507
Aktuálna cena: Zdarma

10.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+