MojAndroid

Štyri roky po uvedení populárnych slúchadiel  Bose’s QuietComfort 35 II na trh predstavuje americký výrobca ich nástupcu v podobe Bose QuietComfort 45. Novinka bude podľa portálu GSMArena lákať na vylepšený zvukový výstup, 24-hodinovú výdrž a nabíjanie pomocou USB-C konektora.

Bose QuietComfort 35 II


Slúchadlá si aj tentokrát pripojíte cez Bluetooth alebo kábel

Bluetooth slúchadlá majú opäť robustnú konštrukciu, ktorá sa dá ale pohodlne zložiť do originálneho puzdra v imitácii kože.  V balení sú ešte dva pripojiteľné káble. USB-C kábel poslúži pre nabíjanie slúchadiel a audio kábel s obojstranným 3,5 mm jackom. Vďaka tomu môže používateľ počúvať hudbu nielen cez Bluetooth rozhranie, ale stabilnejšie káblové pripojenie.

Bose QuietComfort 45 | Foto: GSMArena.com

Aj novej generácii slúchadiel nájdeme funkciu aktívneho potlačenia hluku (ANC), ktorá funguje v dvoch režimoch – “Tichý” a “Vedomý”. Prvý z nich vás izoluje od zvukov vo vašom okolí, zatiaľ čo druhý zosilňuje okolité zvuky, takže si viac uvedomujete, čo sa deje vo vašom okolí. Novinkou je akustická architektúra TriPort a aktívny ekvalizér, ktorým môže optimalizovať basy a ďalšie zvukové elementy.

Bose QuietComfort 45 dokáže prehrávať hudbu bez prerušení celý deň

Zvukový výstup môžete optimalizovať cez mobilnú aplikáciu Bose Music v pripojenom Android alebo iOS zariadení. K dispozícii sú aj fyzické tlačidlá na tele slúchadiel, ktorými môžete zastavovať alebo prepínať pesničky, ovládať hlasitosť alebo prijímať hovory. Bluetooth rozhranie, ktorým sa pripojíte k smartfónu, je vo verzii 5.1.

Bose QuietComfort 45 | Foto: GSMArena.com

Výrobca zapracoval aj na nabíjaní. Cez USB-C konektor získate po 15 minútach nabíjania 3 hodiny prehrávania hudby. Plné nabitie trvá dve a pol hodiny, čím získate výbornú, 24-hodinovú výdrž. Bose QuietCOomfort 45 pôjdu do predaja 23. septembra v čiernom alebo bielom matnom vyhotovení za cenu 349,95 eur.

Náš tip
AppGallery Code 2021: Daj hlas svojej obľúbenej slovenskej aplikácii a vyhraj Huawei Mate 40 Pro

2.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+