MojAndroid

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť po prvýkrát hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené slovenské aplikácie v ankete AppGallery Code. Hlasovanie prebieha na webe AppGalleryCode.sk od 01.09.2021 do 30. 09. 2021.

Vyhrajú aplikácie, ktoré dostalnú od čitateľov najviac hlasov. Samozrejme, sme pre hlasujúcich pripravili tiež zaujímavú motiváciu v podobe  výhier, ktoré si rozdelia až vyžrebovaní hlasujúci.

Hrá sa o smartfón Huawei Mate 40 Pro, smart hodinky Huawei Watch 3 a bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 4i.

Nominácie a kategórie

Nominácie do prvého ročníka AppGallery Code 2021 vybrali zástupcovia redakcie MojAndroid.sk a spoločnosti Huawei.

Do hlasovania bolo spolu nominovaných 62 aplikácií, ktoré boli rozdelené do 6 kategórií:

  • Cestovanie
  • Financie
  • Nástroje
  • Operátori
  • Spravodajstvo
  • Voľný čas

Prvý ročník AppGallery Code

Portál MojAndroid.sk v spolupráci s Huawei vyhlasuje prvý ročník súťaže AppGallery Code 2021 – celonárodnú súťaž o najlepšie slovenské aplikácie z Huawei AppGallery. V úvodnom ročníku sa do hlasovania dostalo 62 aplikácií v 6 kategóriách. Teraz je rad na vás, hlasujúcich, aby ste spomedzi nominovaných aplikácii vybrali tie najlepšie.


1.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+