MojAndroid

Spoločnosť Blueshift prišla s novým typom reproduktorov, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale po funkčnej stránke ponúkajú aj jednu zaujímavú výhodu. Dokážu sa totižto nabiť za neuveritelných 5 minút, ktoré vám postačia na to, aby ste mohli s reproduktorom fungovať ďalšie 4 hodiny pri hlasitosti nastavenej na 80%. Spoločnosť v prípade týchto reproduktorov používa nový typ kondenzátorov, ktoré sa dokážu nabiť oveľa rýchlejšie ako klasické akumulátory a udržať elektrický náboj po dlhšiu dobu. Hoci na jedno nabitie reproduktor nevydrží tak dlho ako konkurenčné prístroje, možnosť nabiť ho do 5 minút je nepochybne veľkou výhodou, ktorú ocení veľa záujemcov o prenosný Bluetooth reproduktor. Výrobca tiež garantuje dlhú životnosť s viac ako 500-tisíc nabíjacími cyklami.

blueshift-family_jpg_project-body

Reproduktory Blueshift sú charakteristické aj svojou veľkosťou a vzhľadom. Vyrobené sú z bambusového dreva, pričom dostupných je niekoľko modelov. Ten s názvom Hydrogen má rozmery 228 x 203 x 101 mm, pričom obsahuje reproduktor s veľkosťou 76 mm. Zosilňovač typu D by mal zabezpečiť kvalitný zvukový výstup a minimálne skreslenie. Hydrogen reproduktor sa má predávať za 330 dolárov, pričom k dispozícii je aj subwoofer za 400 dolárov a niekoľko ďalších verzii reproduktora. Blueshift hľadá finančné prostriedky na výrobu prostredníctvom davovo financovaného projektu na crowdsupply.

blueshift-camp-close-copy_jpg_project-body

11.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+