MojAndroid

Ako každý rok, aj tento september sa v Berlíne uskutoční konferencia IFA. Tá patrí medzi najstaršie svojho druhu v Európe, no nie je to iba tradícia, ktorá sem láka výrobcov, ale aj novinárov z celého sveta. Termín výstavy je totiž ideálnym štartom predstavení zariadení, ktoré začnú byť dostupné na jeseň, teda presne v čase začiatku vianočných nákupov.

Náš tip
TÉMA | IFA 2015: Čo očakávať od najväčšej európskej IT výstavy?

Aj preto sme tu v posledných rokoch videli obrovské množstvo zaujímavých zariadení. Nejde pritom iba o smartfóny a tablety, ale aj o rôzne ďalšie inteligentné zariadenia či domáce spotrebiče. Výrobcovia si do Berlína spravidla prinesú to najlepšie, na čom celý rok pracovali a podelia sa o to s verejnosťou. Keďže kapacity výstaviska v Berlíne sú obmedzené, nemôže sa tam dostať každý. Množstvo fanúšikov, ktorí sa o technologické novinky zaujímajú, je ale obrovský.

MojAndroid tím v Berlíne

Práve preto budeme aj my medzi novinármi, ktorí sa zúčastnia konferencie priamo v Berlíne a budeme vám odtiaľ prinášať množstvo zaujímavých noviniek a informácií. Tento rok ideme do Berlína v početnom zložení – náš redaktor a grafik Michal sa spolu s Harry postarajú o to, aby ste si mohli pozrieť z Berlína nie iba články a fotografie, ale aj zaujímavé videá. Spolu s nimi sa výstavy v Berlíne zúčastním aj ja, Matúš, a tak sa nám snáď spoločnými silami podarí zachytiť čo najviac horúcich noviniek.

Tešiť sa môžete na nové zariadenia od spoločností Samsung, Lenovo, Sony, Huawei, Acer, Motorola a mnohých ďalších. Všetky zaujímavé informácie z dejiska výstavy nájdete práve na našom webe, no aj na ďalších miestach. Spolu s Michalom a Harry budeme prispievať na redakčný účet na sociálnej sieti Instagram, ale aj na naše vlastné. Odkazy na ne nájdete nižšie v článku, stačí, keď kliknete na tlačidlo „Sledovať“. Orientovať sa tiež môžete pomocou hashtagov #PressAtWork či #MojAndroidSK.

Dnes v Ševte natacame o novej mobilnej appke.

Fotka uverejnená používateľom @michal.chovanak,

#new #videoblog #commingsoon #onlia #motivation #nikon #pinkdress #tazkonacviciskulahkonabojisku

Fotka uverejnená používateľom Elizabet Harry Gavendova (@pilgrim_elizabet),

  Pokracujeme :) #corona #beer #cigar #nowsmoking #ashton #vsg #eclipse #relax #chillin #summer2015   Fotka uverejnená používateľom Matus Kapusta (@matuskapusta),

2.9.2015

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+