MojAndroid

Bill Gates, zakladateľ spoločnosti Microsoft a jeden z najbohatších ľudí planéty, začal používať Android smartfón. Priznal sa k tomu počas šou v americkej TV, kde opisoval ako ho fascinuje konkurencia na trhu so smartfónmi. Samozrejme, nezabudol dodať, že používa smartfón s aplikáciami od Microsoftu.

Spoločnosť Microsoft sa pomerne aktívne angažuje v tomto smere a pre Android ponúka skutočne bohatú nádielku aplikácií. Otázkou zostáva, ktorý model Gates používa? Podľa dedukcie portálu PhoneArena je to zrejme Samsung Galaxy S7 v štandardnej verzii bez zahnutého displeja. Dávalo by to zmysel, keďže Samsung je dlhoročným partnerom Microsoftu a vo svojich smartfónoch už dlhšie ponúka predinštalovaný balíček Office. Bez ohľadu na to, ktorý konkrétny model nosí vo vrecku Gates, je skvelá jeho reakcia na samotnom konci veda, kde sa ho redaktor spýtal, či nepoužíva iPhone.

Zdroj: VentureBeat via PhoneArena

27.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+