MojAndroid

V poslednej dobe sa v našom okolí začalo častejšie hovoriť o česko-slovenskej Android aplikácii Becomme. Tá má pomôcť hanblivým mužom pri balení žien tým, že im vysvetlí, ako má prebiehať ideálne rande a pomôže im nájsť tému na diskusiu v čase, keď nastane ticho. To znie zaujímavo, povedali sme si, a tak sme aplikáciu otestovali aj u nás v redakcii. Hoci je jej spracovanie naozaj pekné a teoreticky má táto aplikácia potenciál na celosvetový úspech, v tom základnom podľa nás zlyháva.

Čo ponúka Becomme?

Aplikácia Becomme je rozdelená na niekoľko častí. Základom sú dve sekcie – Teória Hlášky (skôr otázky). V spodnej časti si potom môžete nechať zobraziť teóriu a otázky podľa toho, na akom stretnutí ste – či to je rande, online komunikácia alebo prechádzka vonku.

Teória vás má naučiť, ako to na takom rande či stretnutí chodí, pričom tu nájdete rôzne články typu “TOP 5 chýb, ktoré robí chlap pri balení ženy”. Po vsiaknutí teoretických znalostí môžete prejsť priamo na Hlášky, teda otázky v modelových situáciách, ktoré máte použiť na stretnutí vtedy, keď nastane ticho. Tu však aplikácia začína strácať našu pozornosť a dôveryhodnosť.

Hlášky a otázky sú totižto vo veľkej časti nemiestne, nelogické alebo detinské. Posúďte sami. Tu je výber otázok, ktoré by ste sa mali dievčaťa opýtať na rande:

  • Aká poloha ti najviac sedí a je tvoja najobľúbenejšia?
  • Čo najtrápnejšie v živote sa ti stalo?
  • Prihlásila by si sa do Nákupných maniačok? Prečo?
  • Bozkávala si sa niekedy s dievčaťom?
  • Každý máme nejakú úchylku. Akú máš ty?
  • Dala by si si niečo na svojom tele upraviť povedzme plastikou?

Nechceme nijakým spôsobom uraziť autorov tejto aplikácie, no podobnými otázkami by sme sa na žiadnom stretnutí s dievčaťom, ku ktorému chováme nejakú sympatiu, určite neriadili. Ich nevhodnosť iba potvrdzuje to, že neexistuje univerzálny návod na to, ako zbaliť ženu, pretože každý z nás je iný, každá žena je iná. Aby sme však boli objektívni, musíme pochváliť niektoré tipy na rande z Teórie. Tie hovoria napríklad o tom, aby ste boli gentlemani, všímali si, čo vašu nežnejšiu polovičku zaujíma a ako by ste sa mali správať pri komunikácii so ženami. Veríme, že autori aplikácie Becomme ešte popracujú na obsahu jednotlivých otázok a v budúcnosti budeme môcť túto aplikáciu pochváliť aj za to. Ak si chcete aplikáciu vyskúšať na vlastnej koži, stiahnite si ju bezplatne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
6.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+