MojAndroid

Hier so superhrdinami nájdete veľmi veľa. Väčšinou je vašou úlohou ovládať daného hrdinu a poraziť zlo. Batman: Arkham Underworld ale vyhovie presne opačnej skupine hráčov, ktorá si chce za tých zlých zahrať. V hre budete ovládať množstvo záporných hrdinov zo sveta Gothamu a vašim úhlavným nepriateľom bude sám Netopierí muž.

Batman: Arkham Underworld je strategická hra, kde budete mať k dispozícii zloduchov ako Riddler, Scarecrow či Harley Quinn a vašou úlohou bude napáchať čo najviac neplechy v Gothame.

V hre budete môcť postupne zlepšovať svojich zloduchov a postupne sa budete predierať zaujímavým príbehom. Okrem iného sa v rámci hry môžete spojiť so svojimi reálnymi priateľmi a vytvoriť tak zločinecký syndikát.

Ako pri iných podobných hrách, aj tu platí, že hru si môžete stiahnuť zadarmo, no nájdete tu mikrotransakcie, ktoré vám môžu uľahčiť napredovanie v hre. V každom prípade hra určite stojí minimálne za vyskúšanie, za ktoré nedáte ani cent.

Zdroj: Android Community

18.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+