MojAndroid

Zuno v pred niekoľkými mesiacmi vydal svoju prvú aplikáciu pre slovenský trh, ktorá okrem pokročilej správy bankových funkcií, ponúkala aj lokalizáciu bankomatov a pobočiek rôznych bánk. Zatiaľ čo funkcie úzko späté s bankou vyžadovali prihlásenie pomocou klientského čísla, lokalizáciu bankomatov mohol využiť každý. Vývojári sa preto rozhodli, že ponúknu túto funkciu aj prostredníctvom samostatnej aplikácie, ktorá je na Google Play dostupná zadarmo pre všetkých pod názvom Bankomaty, pobočky a pošty SK. 

  

Aplikácia od Zuna slúži na lokalizáciu a navigáciu k najbližšiemu bankomatu, pošte alebo pobočke ktorejkoľvek banky. Súčasťou je aj rozšírená realita, vďaka ktorej uvidíte naživo, kde je váš cieľ. Na navigáciu k zvolenému bankomatu, pobočke či pošte, sa využíva presná lokalizácia pomocou GPS a kamery telefónu. V aplikácii môžete nastaviť tiež filter podľa vzdialenosti a zobraziť je možné pošty alebo pobočky či bankomaty len vybraných bánk. Z ľavého menu máte tiež rýchly prístup k novinkám, kurzovému lístku a nástrojom ako kalkulačka PÔŽIČKY alebo kalkulačka SPORENÍ a VKLADOV.

Aplikácia Bankomaty, pobočky a pošty SK je zadarmo dostupná na Google Play a k dispozícii je pre Slovenskú, ale aj Českú republiku. Stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho widgetu.

23.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+