MojAndroid

Pamätáte si hru Baldur’s Gate? Tá bola ešte pred 20 rokmi určená pre počítače a zaujala nejedného milovníka RPG hier. O dva roky neskôr vyšlo pokračovanie Baldur’s Gate 2 a hra sa dokonca dočkala aj obnovenia v roku 2016 ako Badur’s Gate: Siege of Dragonspear. Baldur’s Gate znamenal pre herný priemysel veľa. V časoch predstavenia tejto hry sa vývojári zameriavali na všetky prvky hry, vrátane napínavého príbehu či unikátneho gameplayu. Hra Baldur’s Gate vyšla v roku 2014 aj ako Android hra.

Aktuálne však fanúšikov prekvapil oznam na Twitteri, že vydavateľ Beamdog chystá už aj hru Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear pre Android. A dočkáme sa jej už onedlho! Plánované uvedenie je totiž už 8.marca 2018!

Hra pre Android by mala obsahovať 30-hodinový gameplay a bude samostatnou hrou. Zatiaľ nie je isté, koľko bude hra stáť, prípadne ako to bude s nákupmi v aplikácii. No za predpokladu, že Baldur’s Gate a Baldur’s Gate 2, ktoré už sú na Androide a stoja okolo 10,99 eur, sa bude cena pohybovať v podobnom duchu. Necháme sa prekvapiť, predstavenie sa už blíži.

Zatiaľ si zaspomínajte na predošlé verzie:

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+