MojAndroid

Inteligentné hodinky Asus Zenwatch 3 oficiálne dostávajú aktualizáciu na systém Android Wear 2.0. Prvotné informácie od spoločnosti Asus vraveli o príchode aktualizácie v rámci druhého štvrťroka 2017. Nedávno sme vám priniesli predpokladaný dátum aktualizácie, ktorý zverejnila spoločnosť Asus. Aktualizácia je však konečne pripravená na distribúciu k používateľom.

Prichádzajú vylepšené notifikácie či Obchod Play

Aktualizácia prináša používateľom Asus Zenwatch 3 nové, prepracované notifikácie. Tie vám teraz svojim prevedením môžu pripomínať práve notifikácie z vášho Android smartfónu. Ďalšou novinkou je obchod s aplikáciami integrovaný priamo do inteligentných hodiniek. Skúste sa pozrieť do nastavení a vyhľadať vašu najnovšiu aktualizáciu.

Náš tip
ASUS chce do roku 2025 recyklovať 20 % elektronického odpadu

Spoločnosť Asus prisľúbila aktualizáciu na systém Android Wear 2.0 aj pre starší model hodiniek Asus Zenwatch 2. Presný termín však zatiaľ nebol uverejnený. Používate inteligentné hodinky od spoločnosti Asus? Dostali ste už novú aktualizáciu na systém Android Wear 2.0? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+